Wyświetlacze specjalistyczne - Wyświetlacze wagowe

 

Waga-1_pl

Wyświetlacze wagowe  

Wyświetlacze LED do wag wielkogabarytowych są sterowane poprzez interfejs szeregowy (opto RS-232, RS-422, RS-485). Obudowy wykonane są ze stali i aluminium, dzięki temu zapewniają niezawodną pracę urządzenia w przemysłowych warunkach. Obudowy zapewniają także ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych na urządzenie. Zalecany przedział temperatur w jakich powinny pracować wyświetlacze to od -20*C do +70*C. Jak wszystkie inne wyświetlacze taki te wagowe posiadają czujnik jasności, który automatycznie reguluje stopień jasności wyświetlacza w zależności od panujących warunków otoczenia. W razie potrzeby można poziom jasności ustawić manualnie.

Wyświetlacze posiadają funkcję wygaszania zbędnych zer. Wyświetlane komunikaty (maksymalnie do 8 znaków) informują o takich zdarzeniach jak: nieustabilizowanie, przeładowanie, niedoładowanie, błąd, brak połączenia z terminalem. W sytuacji braku połączenia z terminalem lub niedokonywania w danym czasie żadnych pomiarów na wyświetlaczu mogą być prezentowane treści reklamowe o długości max. 100 znaków. Dostępne są 2 typy czcionek (normalna i pogrubiona).

Wyświetlacze wagowe RGB Technology przeznaczone są do współpracy z terminalami wagowymi wykorzystującymi protokoły komunikacyjne ASCII. Wyświetlacze wyposażone są w  oprogramowanie, które zależnie od wersji zapewnia prawidłową pracę z terminalami:
- Rhewa 82 Basic, 82 Comfort i kompatybilnymi,
- Rhewa 83 plus i kompatybilnymi,
- HBM Rinstrum WE2108, WE2110 i kompatybilnymi,
- SysTec IT1000, IT6000 i kompatybilnymi,
- Leon Engineering LD5204 i kompatybilnymi,
- kompatybilnymi z RADWAG,
- dowolnymi wykorzystującymi protokół komunikacyjny ASCII (protokół konfigurowany z poziomu komputera za pomocą intuicyjnego programu RGB Wagset).

Każdy z modeli wyposażony jest w daszek ochronny.

 

 

Model WA-1 MINI

waga-mini

 waga-mini1

 

W wyświetlaczu WA-1 Mini za wyświetlanie treści odpowiadają superjasne diody o szerokim kącie widzenia - diody SMD. Obudowa Prestige Line znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie oprócz funkcjonalności liczy się też estetyczny efekt. Obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego. Model WA-1 Mini to obecnie najmniejszy dostępny model wyświetlacza wagowego. W tabeli poniżej przedstawione są podstawowe parametry fizyczne urządzenia.

 

WA-1 Mini

 

 

Model WA-2 PROFESSIONAL

waga-pro

waga-pro2

 

W wyświetlaczu WA-2 Professional za wyświetlanie treści odpowiadają superjasne diody o szerokim kącie widzenia. Obudowa tego urządzenia jest stalowa. W tabeli poniżej przedstawione są podstawowe parametry fizyczne urządzenia.

 

WA-2 Prof

 

 

Model WA-2 PROFESSIONAL INOX

 

W wyświetlaczu WA-2 Professional INOX za wyświetlanie treści odpowiadają superjasne diody o szerokim kącie widzenia. Podstawową różnicą między modelem WA-2 Professional a WA-2 Professional INOX jest obudowa. W modelu INOX jest ona wykonana ze stali nierdzewnej. W tabeli poniżej przedstawione są podstawowe parametry fizyczne urządzenia.

 

WA-2 Inox